با 19 سبک دکوراسیون داخلی پرطرفدار و ویژگی آن ها آشنا شوید! – مدیا دکور

در نگاه اول هیچ انسجامی چه در ویژگی های طراحی و چه در مجموعه رنگی آن نمی باشد. حال میبایست طراحی چیدمان منزل را با توجه به آن انجام دهید. در چیدمان فضا نیز باید به فاکتور های زیادی توجه کرد. در دکوراسیون امروزی راحتی در فضا موجود است. متریال به کار رفته در مبلمان و سایر منازل موجود در منزل در چیدمان خانه بسیار مهم است. در گالری تصاویر چیدانه میتوانید بر اساس موضوع مورد نظرتان عکسهای خوب و باکیفیت از پروژههای بازسازی، طراحی، دکوراسیون داخلی و سایر موضوعات مرتبط با معماری پیدا کنید. توجه داشته باشید که سایر وسایل باید با توجه به این نقطه چیده شوند. همچنین مواد براقی چون طلا، نقره و برنز اغلب در تزئینات دیوار، شیر آب، وسایل روشنایی و کابینت دیده می شود. چون در کنار هر علاقه داشتن مهارت و تمرین و بدست آوردن تجربه نیاز است به همین عنوان گذراندن دوره یکی از لزومات هر فرد برای هر رشته از جمله رشته طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. چون در اکثر منازل رنگ غالب در دیوار ها و فرش و چیز های دیگر به کار می رود. اگر شما از جمله افرادی هستید که صبح ها دیر از خواب بیدار می شوید، بهتر است از پرده های کلفت تر استفاده کنید تا نور باعث اذیت شما نشود.

انتخاب رنگ با ابعاد محیط، میزان نور طبیعی محیط و کاربری آن ارتباط مستقیم دارد. شناسایی منبع نور مناسب می تواند یک خانه کوچک را بزرگ و دلباز نشان دهد. برخلاف بسیاری از سبک ها، فضاهای مطابق با سبک zen کمتر با اشیاء شلوغ می شوند و بیشتر به ایجاد سکوت و آرامش چه در درون و چه در بیرون می پردازند. همچنین سبک اسکاندیناوی اغلب از پالت رنگی سفید و سیاه به همراه رنگ آبی و خاکستری برای ایجاد فضایی زیبا در دکوراسیون استفاده می کند. طراح داخلی کسی است که عادات و افکار مردم را شناسایی کرده و فضاهای کاربردی برای آنها خلق میکند. در واقع، این سبک احترام به دهه 40 و 50 است، زمانی که پس از جنگ جهانی دوم مردم با یکدیگر هماهنگی و همکاری داشتند و از المان های در دسترس استفاده می کردند تا بتوانند خانه های خود را بازسازی کنند و فضاهای گرم و دوست داشتنی ایجاد نمایند. جالب است بدانید که سبک کلاسیک هیچگاه از مد خارج نمی شود و شما می توانید در هر دوره زمانی از آن استفاده کنید. زمانی که می خواهید دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید، متراژ خانه بسیار مهم است.

برای خرید تخت و لوازم آن از جمله روتختی از پرداخت هزینه زیاد هراس نداشته باشید، چرا که فضای تخت، نمایانگر شخصیت شما می باشد. در این سبک برای تزئینات از صنایع دستی چوبی و دست ساز استفاده می شود. در این سبک به طراحی و کنده کاری روی چوب و لوازم و مبلمان چوبی بسیار اهمیت داده می شود. سبک موجود رابطه نزدیکی با طبیعت دارد، این عناصر را بخوبی بکار می گیرد و آن ها را در طرح و زیبایی شناسی سبک خود قرار می دهد. در واقع دکور در یک محیط به سبک آنتیک بر افزایش زیبایی تاکید دارد و تلاش می کند تا ظرافت خاص و زییایی را به محیط بیفزاید. این سبک بر حساسیت طراحی تاکید می کند تا هرج و مرجی که در آن وجود دارد را کم کرده و از طریق رنگ، ترکیب، تعادل و مواد، در محیط هماهنگی ایجاد نماید. این رشته یعنی رشته طراحی دکوراسیون داخلی نیز مانند همه کارها سختیها و چالشهای مخصوص به خود را دارد. همه دوست دارند که زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را داشته باشند. از نظر شرکت دکوراسیوت داخلی سفید بعد از این که آمادگی های اولیه برای داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی منزل بررسی شد. قصد داریم به شما در داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی کمک کنیم.

طراحی داخلی طراحی داخلی در معماری سنتی : در بررسی معماری سنتی ایران همواره به ایجاد فضاهای پر و خالی با کمک احجام معماری بر می خوریم مقرنس ها و گوشواره ها نمونه هایی از این احجام هستند که بعد منفی دارند. با دیوارهای سفید وکفپوشی از الوار اساس کار را بسازید و ازاینجا به بعد مسئله، نقاط برجسته است. مثلا بعضی ها دوست دارند چیدمان منزلشان بر اساس دکوراسیون سنتی باشد. در نتیجه چیدمان و لوازمی که در دکوراسیون داخلی منزل هم استفاده می شود، متناسب با آن تغییر می کند. البته که سِت کردن وسایل زیبایی خود را دارد، اما شما می توانید بر اساس سلیقه شخصی خود وسایل موجود در اتاق را انتخاب کنید و فضای اتاق را بازسازی نمایید. توصیه می گردد متریال و مصالح مورد استفاده در بازسازی سرویس بهداشتی را از جنس مرغوب و درجه یک انتخاب نمایید تا در طولانی مدت از دوام و مقاومت بالایی برخوردار باشد. سعی کنید از توازن نامتقارن در طرح کلی و حتی خرید مبلمان استفاده نمایید. برای خانههای خود میتوانید با استفاده از تصویر بالا از کاناپهی بدون محدودیت زمانی، صندلیهای مشابه به دورهی لویی پنجم، ترکیبی دستچین از قطعات هنری استفاده کنید.