بایدها و نبایدهای دکوراسیون داخلی چیست؟

برای هر گونه تغییر دکوراسیون داخلی منزل، لازم است عناصر مهم تشکیل دهنده دکوراسیون را بشناسیم. پروژههای بازسازی معمولا از چندین بخش تشکیل میشن و بودجه باید بین این بخشها تقسیم بشه. اتاق ها در این سبک مملو از نور طبیعی و فضاهایی با جریان خوب بین داخل و خارج هستند. به عنوان مثال ، زنجیره های بین المللی فست فود مانند مک دونالد ، برگر کینگ و وندی از رنگ قرمز و زرد در لوگوها و فروشگاه های خود استفاده می کنند ، زیرا ثابت شده است که ترکیب قرمز و زرد باعث گرسنگی مردم می شود. سقف های بلند ارتفاع کلیسای جامع ، برای فضای داخلی روشن ضروری است. ه همین دلیل ، یک میز ناهار خوری بزرگ و محکم و یک آشپزخانه خوب طراحی شده در مورد سبک خانه های مزرعه ضروری است.صندلی های عتیقه ناسازگار و چوب های قدیمی، امتیازهای بیشتری را برای یک ظاهر طراحی شده برای شما به ارمغان می آورد. به طوریکه نیمکت های چوبی و مبلمان های سلطنتی جای خود را به مبلمان های راحتی و ایتالیایی و ال سپرده اند. نکته هشتم : طراحانی که از طراحی مجازی یا آنلاین برای نمایش کارها استفاده میکنند در بازار از هم رشتهای های خود جلوتر هستند.

این سبک بیشتر شبیه با سبک های سنتی ما است. به مبلمان چوبی عتیقه ، میز ناهار خوری بزرگ ، اجاق چوبی و آشپزخانه ای با نیمکت های چوبی فکر کنید. عکس های زیر نمونه هایی از این سبک معاصر می باشند. خانه هایی که داخل مزرعه ساخته می شوند از این سبک استفاده می کنند. برخی از تأثیرات رنگ ها که طراحان داخلی به طور کلی با آنها موافق هستند ، در مقاله روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی و تأثیر رنگ ها روی افراد آورده شده است. بنابراین افرادی که به دنبال چگونگی ثبت شرکت دکوراسیون داخلی می باشند با دنبال کردن این مقاله به سوالات خود دست پیدا می کنند. سبک همپتونس نام خود را از ناحیه همپتونز در لانگ آیلند در ایالات متحده گرفته است ، که مقصدی محبوب برای تعطیلات تابستانی برای ثروتمندان نیویورکی است. فرد برای لذت بردن و صحبت کردن با دوست یا دورهمی فامیل خود وارد رستوران می شود. فضای داخلی خانه های مدرن روستایی از چاپ گل های از کارافتاده و قدیمی روی مبل نانا که قبلا روی آن پوشیده شده بود، جلوگیری می کند.

این سبک پر از حس نوستالژی است، در این سبک شاهد برخی از المان ها مینیمال بوده و بی آلایش بودن نیز یکی از پارامتر های مهم رعایت شده در سبک قرن بیستمیِ دکوراسیون داخلی میباشد. این معماری زیبا با بکارگیری المان های طبیعی ، به نوعی می تواند جلوه گر سواحل زیبای مدیترانه باشد. بسیاری از خانه های سبک برق دهنده در کتاب کیمیاگری اشیاء(Karen McCartney’s book ) توسط کارن مک کارتنی آمده است. طراحی دکوراسیون در فضای خانه های کوچک اگر بدرستی انجام شود فضای منزل بی نظیر و دلبازتر به نظر می رسد و علاوه بر این حس آرامش و امنیت در نقاط مختلف منزل بوجود می آید. چه برای بازسازی منزل یک آپارتمان فوق مدرن باشد و چه برای یک خانه ساده تر، مطمئناً ایده های طراحی را از مطالبی که در آن قرار خواهیم داد ، پیدا خواهید کرد. سبک فرانسوی کنده دارای کاری های تزئین شده ، قالب ها و آهن فرفورژه تزئینی را با بافت ساده و مبلمان ، ترکیب می کند.برخی از عناصر کلیدی شامل کفپوش، پارکت ، تیرهای سقفی چوبی و مبلمان با پایه های کابینت متناسب است.

در یک تعریف ساده می توان گفت «اوریگامی روش ارائه ی اشکال است که عمدتاً با خم کردن ماده ی مورد استفاده (کاغذ) حاصل می شود».اصل لغت «اوریگامی» در زبان ژاپنی از «اورو» به معنی خم کردن و «کامی» به معنی کاغذ گرفته شده است. مطالعات حتی نشان می دهد که رنگ قرمز زیاد می تواند باعث افزایش ضربان قلب شما شود! خانه های سبک ساحلی با این هدف تزئین شده اند که هر آنچه را که در ساحل عالی است را به خانه شما می آورد(البته بدون همه ماسه ها). رنگ سفید یک پایگاه محبوب برای خانه های الهام گرفته از اقیانوس است و آبی شاید رنگ اصلی و رنگ برجسته در این سبک است. خانه دارلین پوینت طراح داخلی Lynda Kerry یک مثال عالی از جمله این سبک است. طراحی و دکوراسیون داخلی دارای سبک های متعددی است که از جمله آن می توان به سبک های مدرن، پست مدرن، مینیمان، کلاسیک، نئوکلاسیک و …