بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی – گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی

اتاق ها در این سبک مملو از نور طبیعی و فضاهایی با جریان خوب بین داخل و خارج هستند. رعایت استانداردهای مختلف از قبیل توجه به رنگها، جنس مواد اولیه اثاثیه، چیدمان، نور طبیعی و … اخیراً ، مواد طبیعی مانند چوب دستی ، چوب مجدد استفاده شده و پارچه کتانی وارد این سبک شده اند. ه همین دلیل ، یک میز ناهار خوری بزرگ و محکم و یک آشپزخانه خوب طراحی شده در مورد سبک خانه های مزرعه ضروری است.صندلی های عتیقه ناسازگار و چوب های قدیمی، امتیازهای بیشتری را برای یک ظاهر طراحی شده برای شما به ارمغان می آورد. این می تواند جسورانه و رنگارنگ با چاپ های بسیار متضاد باشد ، یا آرام و آرام با تمرکز بر دیوارپوش های بافته شده ، پارچه های دستباف و خرده ریزه های سفرهای دور و دراز است. تیرها، ستون ها، لوله ها، مجراها و لبه تیرها بیرون زده می شوند تا بر صنعتی بودن تأکید کنند و طراحی داخلی را در شکلی بسیار مردانه و قوی ارائه دهند. عکس های زیر نمونه هایی از این سبک معاصر می باشند. این سبک پس از انتشار فیلم The Great Gatsby در سال 2013 ، به کارگردانی باز لورمن ، محبوبیت دوباره ای پیدا کرد.

پس دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید به گونه ای طراحی شود که با روحیات شما سازگار باشد. این چاردیواری شما است و شما میتواند آنها را با یک سبک خاص محترم بشمارید. برخی از تأثیرات رنگ ها که طراحان داخلی به طور کلی با آنها موافق هستند ، در مقاله روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی و تأثیر رنگ ها روی افراد آورده شده است. هنگامی که فضای داخلی ماکسیمالیستی به خوبی اجرا شود ، لایه بندی تخصصی رنگ ها ، الگوها و بافت ها را برای ما به نمایش می گذارد و زیبایی چشم گیری را ایجاد می کند. طراح دکوراسیون داخلی موفق کسی است که با اصول طراحی دکوراسیون آشنایی کافی داشته و توانایی اجرا و چیدمان مطابق با فضا و سبک مورد نظر را داشته باشد. یکی از اصول مهم در طراحی مدرن، نورپردازی و وجود نور کافی است، به همین دلیل است که در این سبک از چیدمان از پرده استفاده نمیشود یا در صورت لزوم از پردههای نازک استفاده می کنند تا نور به اندازه کافی در محیط وجود داشته باشد. در این راستا مراکز آموزشی معتبر زیادی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی دکوراسیون داخلی و اصول چیدمان منزل نموده اند ، یکی از این مراکز آموزشی معتبر مرکز آموزش مجازی پارس است که با ارائه بسته های آموزشی دکوراسیون داخلی به علاقه مندان ورود به این عرصه کمک می نماید .

خانه های کلبه ای کلاسیک ممکن است دارای پرده های گلدار باشند ، در حالی که تکرارهای مدرن تر دارای یک پالت تک رنگ هستند که بر لایه بندی بافت تأکید می کند. سبک فرانسوی کنده دارای کاری های تزئین شده ، قالب ها و آهن فرفورژه تزئینی را با بافت ساده و مبلمان ، ترکیب می کند.برخی از عناصر کلیدی شامل کفپوش، پارکت ، تیرهای سقفی چوبی و مبلمان با پایه های کابینت متناسب است. مطالعات حتی نشان می دهد که رنگ قرمز زیاد می تواند باعث افزایش ضربان قلب شما شود! یک دیوار لعاب دار ، فعالیت های آزمایشگاه مشترک را نمایان می کند ، و باعث ایجاد تئاتر در نمایشگاه می شود. به عنوان مثال ، زنجیره های بین المللی فست فود مانند مک دونالد ، برگر کینگ و وندی از رنگ قرمز و زرد در لوگوها و فروشگاه های خود استفاده می کنند ، زیرا ثابت شده است که ترکیب قرمز و زرد باعث گرسنگی مردم می شود.

سبک های معاصر و مدرن که در سال های اخیر در خانه ها اجرا می شوند، ظرافتها و زیباییهای خاصی دارند. به طور کلی قیمت چیدمان و دکوراسیون داخلی با توجه به نوع کاربری فضای مورد نظر، متراژ فضا، سبک دکوراسیون انتخاب شده، نوع مواد و متریال به کار رفته در عناصر طراحی، نیاز به تغییر ساختار و زیرسازی در فضا و همچنین سفارش یا عدم سفارش طراحی سه بعدی پیش از اجرا میتواند متغیر باشد. سقف های بلند ارتفاع کلیسای جامع ، برای فضای داخلی روشن ضروری است. فرد برای غذا خوردن به رستوران نمی رود. به عبارت دیگر، استفاده از هر نوع سبک در طراحی داخلی منازل حد و مرز نمی شناسد و در مرحله اول بر اساس روحیات و خواسته های افراد مورد استفاده قرار میگیرد. در حال حاضر افراد فقط برای خوردن غذا وارد رستوران نمی شوند. یکی از متریال هایی هم که در حال حاضر در خانه ها مد شده است، استفاده از طرح ها و متریال های میکروسمنت است. در خیلی از مواقع افراد این سبک را با سبک مینیمال به اشتباه می گیرند. متریال های از جنس برنج ، لوسترها ، مخمل ، رنگ های براق و سطوح فلزی همه مشخصه های سبک هالیوود ریجنسی هستند.همان طور که از نامش پیداست ، هالیوود ریجنسی از دوران طلایی هالیوود در دهه 1920 تا 1950 میلادی الهام می گیرد.