بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی – گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی

چه خصوصیات و المان هایی رو دوست دارید و خط قرمز های شما چیست؟ در صورتی که خیلی از افراد از پارتیشن های جدا کننده به عنوان یک المان تزیینی استفاده می کنند. اما برخی از سبکهای چیدمان و طراحی داخلی معمولا بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند، به همین دلیل به نوعی تبدیل به ترند روز شده و به اصطلاح “مد” میشوند. پس از آن است که تصمیم بهتری در مورد این کار خواهید گرفت. با توجه به مدرنیته شدن، طراحی دکوراسیون علاوه بر ساختمان و خانه های مسکونی برای زیباسازی هتل، بیمارستان، مغازه، فروشگاه و دفتر های کاری نیز از طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. یکی از دیوارهای منزل خود را انتخاب و آن را کاغذ دیواری یا رنگی متفاوت کنید تا بیشتر به چشم آید و مرکز توجه خانه شما شود. به علاوه گاهی نیاز است قسمتی از دکوراسیون داخلی خانه از نظر دیگران مخفی بماند یا مثلا می خواهید نقصی از خانه را پنهان کنید. سعی کردیم در گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی به واسطه تجربه چندین ساله، به فراخور سبک طراحی و حجم پروژه به جرات می توانیم بگوییم در حداقل زمان ممکن با در نظر گرفتن حفظ کیفیت کار، این فرایند را به سرانجام برسانیم.

از موارد مهم در زمینه بازسازی ساختمان یا ساختن یک بنا طراحی دکوراسیون داخلی است. پارتیشن بندی این امکان را فراهم می کند که با جدا سازی بخش های مختلف خانه ، از چند سبک دکوراسیون در کنار هم بهره برد. همینطور میبینید که از یخچال و فر و ماکروویو و لوازم برقی دیگه یکرنگ استفاده شده که هم به لوکس بودن فضا کمک میکنه و هم از شلوغی جلوگیری میکنه. برای خانه های سنتی هم که چوب در دکوراسیون آنها به میزان زیاد به کار رفته، استفاده از گل و گیاه فضا را شاداب تر خواهد کرد. این سبک مرفه و مجلل به سایه های ملایم و ظریف مانند بژ و سفید رنگ متکی است و به طور معمول، از یک رنگ برای ایجاد فضای داخلی هماهنگ و متعادل در کل فضا استفاده می شود. ٭ تاثیر دکوراسیون داخلی بر رفتار و فعالیت های مخاطبان فضا و کاربران محیط، امری بدیهی و غیر قابل اجتناب است. پس انتخاب رنگ مناسب یا کاغذ دیواری های مناسب بر جلوه ی فضای داخلی بسیار تاثیر گذار است. بسیاری از افراد بر این باورند که دکوراسیون داخلی کار ساده ای است، اما این فکر بسیار اشتباه است. فاکتورهایی مانند فضا، محیط، ابزار مورد نیاز و در دسترس، سلیقه و بسیاری موارد دیگر که در تعیین سبک مورد نظرتان بسیار مهم می باشد.

نورپردازی با شکل دادن به فضا در عصرها و ایجاد فضایی خاص ، نقش بسیار مهمی را در اتاق بازی می کند. این روش باعث می شود که علاوه بر زیبایی فضا، چشم ها به سمت بالا حرکت کنند و فضا بزرگ تر به چشم آید. عدم توجه به این مساله باعث میشود تا چی به شاچی یا انرژی منفی تبدیل شود. یکی دیگر از قسمتهای مهم خانه که بیشتر مورد توجه خانمها قرار میگیرد، آشپزخانه است. یک گلدان گل در آشپزخانه ای مدرن بسیار می درخشد. ه همین دلیل ، یک میز ناهار خوری بزرگ و محکم و یک آشپزخانه خوب طراحی شده در مورد سبک خانه های مزرعه ضروری است.صندلی های عتیقه ناسازگار و چوب های قدیمی، امتیازهای بیشتری را برای یک ظاهر طراحی شده برای شما به ارمغان می آورد. دکوراسیون داخلی منزل به معنای چیدمان مناسب و استفاده حداکثری از فضای خانه به منظور زیبا سازی چیدمان است. پارتیشن ها از دیگر عوامل برای داشتن دکوراسیونی زیبا و گزینه بسیار مناسبی برای جداسازی بخش های مختلف خانه های نقلی و منازلی که امکان تغییر معماری و جابه جایی دیوارها وجود ندارد، پارتیشن ها و دیوارهای متحرک گزینه ای مناسب و کم هزینه به حساب می آیند.

برای مثال یک ساعت قدیمی در یک خانه به سبک مدرن بسیار به چشم می آید. اگر طراحی پلان به گونه ای انجام شود که فضای بسیار منعطف و تنوع پذیر برای چیدمان مبلمان و سایر وسایل در اختیار قرار دهد فرد آزادی بیشتری برای چیدمان فضای مورد نظر خود دارد از این رو احساس رضایت و آرامش بیشتری خواهد داشت . درست است که معایب و مزایای هر رشته و شغلی متفاوت و خاص است، اما آینده شما به تصمیمهایی که میگرید وابسته است. همیشه انتقال مکان و جابجایی از خانه ای به خانه ی دیگر کار لذت بخش و هیجان انگیزی برای صاحب خانه می باشد اما با مدرنیته شدن می توان با طراحی دکوراسیون داخلی، آن فضا را به فضایی گرم و با نشاط و با سلیقه تبدیل کرد. شما می توانید با طراحی دکوراسیون داخلی در آن فضا احساس شادی و راحتی داشته باشید. در برخی اوقات شما می توانید با در نظر گرفتن تمام نکات های اولیه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، خودتان به طور کاملا حرفه ای این کاررا به عهده بگیرید و نیازی به طراح دکوراسیون داخلی دیگر نداشته باشید. نقطه مترکز به قسمتی از خانه گفته می شود که با ورود به منزل توجه اولیه را به خود جلب می کند.