آموزش کامل دکوراسیون داخلی با 15 درس رایگان+ جزوه PDF – سریع آسان

آن ها سعی دارند با ترکیب مناسب اشیا و مکان ها دکوراسیون هر منزلی را به بهترین شکل ممکن تغییر دهند. مصالح و سبکی از معماری که در ساخت ویلای خود به کار می برید باید با محیط اطراف شما شما سازگار بوده و پایدار باشد. تمام طراحان حرفه ای چه در دکوراسیون داخلی و چه در طراحی لباس و غیره، آشنایی بر روانشناسی رنگ را یکی از اصول و رموز موفقیت می دانند. در این صورت بین صدها سبک چیدمان مختلف گم نمیشوید و یکی یکی گزینههای نامطلوب را کنار میگذارید تا در نهایت به طرح دلخواه و موردپسند خود برسید. یکی از مهمترین ویژگیهای این سبک ، سادگی و روستایی بودن آن است . سبک مدیترانهای یکی از سبکهایی است که علاوه بر سبک ساحلی برای ویلاهای شخصی بسیار مناسب و پرکاربرد است. رنگ صورتی میتواند فضایی ملایم، ارامش بخش و رمانتیک را خانه شما بدهد و از جمله رنگهایی که میشود با صورتی ست کرد، میتوان به خاکستری قهوه ای و طلایی اشاره کرد.

ارائه خدمات مشاورهای آنلاین، طراحی و فروش طرحهای آماده ، ارتباط آنلاین و زنده با مشتریان و کسب اطلاعات بدون نیاز به حضور در محل، و بسیاری از این دست کارها باعث میشود تا شغلی ایده آل از هر نظر برای شما آماده شده باشد. چرا که این موارد یعنی «سبک دکوراسیون داخلی» و فضای مورد نظر بر اهداف یک دکوراسیون تأثیر می گذارند و تعیینکنندهی خروجی نهایی پروژه هستند. بر خلاف نظر مردم، سبک آنتیک به معنای ایجاد یک سمساری در خانه شما نیست بلکه بدان معناست که حتی اگر همه چیز قدیمی باشد جذابیت آنتیک بودن را دارد. به دلیل جذابیت و همهگیر شدن طراحی دکوراسیون داخلی، دیگر طراحی دکوراسیون مختص به خانههای مسکونی نیست . البته به این نکته دقت کنید که تکرار زیاد از جذابیت دکوراسیون داخلی کاهش می دهد. پس در انتخاب رنگ فضاهای خود دقت کنید. یکی دیگر از دلایل محبوبیت و چرایی این انتخاب هوشمندانه و دقیق ، توجه به سابقهی درخشان و نام پر آوازهی این شرکت معماری داخلی است . دکوراسیون داخلی خانه شما نمایانگر شخصیت و روحیات شماست، بنابراین برای انتخاب آن وسواس به خرج بدهید، با عادات و علائق خود روراست باشید و محیطی دلنشین و چشمنواز ایجاد کنید.

دست به کار شوید و انرژی مثبت را به خانه ی خود تزریق کنید. به هر حال باز هم باید هزینه ها تخمین زده شود تا کار تا انتها بدون مشکل پیش برود. زمانی که کلمهی شومینه را می شویم، احتمالا به یاد دورهمی های خانوادگی و صمیمی می افتیم که همگی در کنار شومینه نشسته ایم و در حال گفت و گو هستیم. اما مساله مهم این است که بازار به افراد حرفه ای و هنرمند در این حوزه نیاز دارد. این روزها همه به دنبال رسیدن به ایده پردازی های روز دنیا هستند؛ یعنی بیشتر ما تمایل داریم از وسایلی استفاده کنیم که در دکوراتورهای حرفه ای برای دیزاین داخلی منزل خود از آن بهره می گیرند. از همین رو باید به دیزاین داخلی این بخش اهمیت داده شود. همه شما به خوبی می دانید که مهم ترین بخش منزل اتاق پذیرایی است. دیگر نیازی به رفت و آمد به داخل آشپزخانه به صورت مداوم برای پذیرایی از مهمان ها نیست. اکسسوری های استفاده شده در این سبک معمولا شامل مبلمانی از جنس چوب سنجد، گیلاس، افرا و یا گیاه خارک است؛ همچنین دستگیره های در و کابینت از جنس برنج تهیه می شود تا زیبایی منحصربفردی به محیط بدهد.

پس زمانی که این پارامترها با یک تم رنگی و یک سبک ایده پردازی خریداری می شود طراحی و دیزاین داخلی منزل شما تاثیر گذار تر به نمایش گذاشته می شود؟ خرید این آیتم ها وقتی با یک تم رنگی، یک سبک طراحی و یک سایز استاندارد دنبال می شود. پس به جای خرید وسایل اضافه و دست پا گیر ما به شما خرید یک ست سه تکه را برای زیبا تر جلوه دادن تصویر سازی قاب دکوراسیون منزل شما توصیه می کنیم؛ یعنی شما میز تلویزیون، میز عسلی، میز پذیرایی و کنسول را با یک تم رنگی و یک سبک طراحی خریداری و راهی منزل خود کنید. همه ما هدفمان از خرید وسایل چوبی و اکسسوری های اضافه در کنار مبلمان و فرش و پرده زیبایی و متمایز جلوه دادن دکوراسیون داخلی است. جابه جایی مبلمان معجزه آساست! شما قاعدتاً برای مبلمان خود همیشه به میزهای جلو مبلی و میزهای عسلی نیازمندید. وقتی ست با میز های جلو مبلی مورد استفاده قرار بگیرد بدون تردید تاثیر گذاری صد چندانی را برای شما خواهد داشت. طراحی و اجرای صحیح دکوراسیون داخلی به موارد بالا بستگی خواهد داشت. طراحی و اجرای تخصصی پروژه های لوکس معماری و معماری داخلی با کاربری های مختلف مسکونی، اداری و تجاری .