آموزش تصویری دکوراسیون داخلی و منزل (مرحله به مرحله)

٭ آویز کردن صحیح قاب ها : اگر می خواهید بر روی یک دیوار تنها یک قاب عکس یا تابلو نقاشی آویزان کنید می توانید بر حسب رعایت استاندارد در هر جای دیوار آن را استفاده کنید اما برای آویزان کردن چندین قاب بر روی یک دیوار سعی کنید، آن ها را در کنار هم یا بر روی هم قرار دهید و فاصله ای حدود پنج تا ده سانتی متر بین هر قاب را رعایت کنید تا زیبایی هر قاب نمایان شود و از فاصله انداختن زیاد بین هر قاب خودداری نمایید. این شبیه به تجدید مدرنیستی است، اما نباید با جنبش مدرن قرن نوزدهم اشتباه گرفته شود. تا اینجا با مفاهیم طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی آشنا شدید، یکی دیگر از لغاتی که در این زمینه زیاد به گوش میخورد، معماری داخلی است، در این بخش به این عبارت و تفاوت آن با دکوراسیون و طراحی داخلی میپردازیم. طرح های معماری تزئینی مانند قالب بندی و گچ بری ها در خانه مدرن قطعا غیرضرروی است.

الگو یک طراحی تزئینی یا شکلی است که با تکرار خودش ایجاد میشود. فضاهای داخلی معاصر ترکیبی از سبک های گذشته با مقادیر سالمی از پیشرفت تکنولوژیکی است. قدم دوم: چه سبکی از دکوراسیون را میپسندید؟ سایر تغییرات از جمله Bauhaus، De Stijl و Futurism نیز بخشی از مدرنیسم را تشکیل می دهند که ژرفای خاصی به این سبک می افزایند. این شباهت را می توان در استفاده از متریال طبیعی، خطوط تمیز و سادگی مشاهده کرد. در نتیجه، خانه ها می توانند پنجره های بزرگ، سقف تخت داشته باشند و می توانند به صورت مکعبی یا حتی استوانه ای باشند. شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان است. مجموعه معماری رامسین یکی از بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. برای دیوارهای وسیع سعی کنید، مجموعه ای از هنرهای کوچک را انتخاب کنید، اما از اینکه دیوار خود را به گالری عکس تبدیل کنید دوری گزینید، چرا که ظاهر مدرنیستی را آشفته و شلوغ جلوه میدهد. نور بهتر است طبیعی باشد، اما استفاده از نورهای نقطهای و خطی و چراغهای سقفی و دیوارکوب به زیباتر دیده شدن اجزای دکوراسیون شما کمک بسزایی خواهد کرد.

یک نورپردازی صحیح میتواند زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را برای شما به ارمغان بیاورد. ٭ یکی از مزایای طراحی داخلی استفاده از بهترين چيدمان برای أشياء منزل است . برای دکوراسیون داخلی کلاسیک می توانید تا جایی که امکان دارد از نظم و تقارن استفاده کنید و در واقع یکی از ویژگی های این سبک نظم زیاد آن است و اصالت و سنگینی خاصی در فضا حاکم می شود. با این حال، جریان مدرنیسم همچنان ادامه دارد. واضح هست که هر چه از زیبایی محیط اطرافمان میبینیم و درک میکنیم به علت وجود نور است و بدون نور هیچ چیزی در چشم بیننده هویتی ندارد به همین علت نورپردازی در طراحی دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی دارد . وجود یک محور یا نقطه کانونی در دکوراسیون داخلی منزل بسیار مهم است، در حقیقت شما یک عنصر را انتخاب میکنید و مابقی لوازم دکوراسیون را به شکلی مناسب پیرامون آن میچینید. نوع ، شکل و فرم سقفها نیز مهم است چراکه میتواند به فضا بعد و هویت ببخشد. یکی از اصلی ترین تفاوت های بین دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن و معاصر مربوط به سن و سال آن ها است. دکوراسیون پذیرایی و نشیمن : یکی از جذابترین و خاصترین دکوراسیونها مربوط به قسمت پذیرایی و نشیمن منزل است .

یکی از مشهورترین (بدون محدودیت) در سبکهای طراحی داخلی، دکوراسیون بوهیمیایی نوعی آزادی و بیپروایی ارائه میدهد که بسیار جسورانه و سرمست کننده است. پس شروع به کار کرده و برخی از ایده های دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن بسیار جذاب را برای الهام گرفتن خود برای خلق یک شاهکار جمع آوری نمایید. یکی از اشتباهاتی که برخی افراد در انتخاب رنگ مرتکب میشوند این است که رنگ سقف و کف و دیوار و اجزای دکوراسیون را یکدست و یکنواخت انتخاب میکنند! ارتفاع نور، رنگ، و زاویه و جهت نور برای هر فضا متفاوت است و یک دکوراتور ماهر این را در طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما به خوبی میگنجاند. قدم اول: نیاز شما چیست؟ قدم سوم: چقدر میتوانید هزینه کنید؟ بنابراین، از مبلمان با پارچه ساده استفاده کرده و از الگوهای زبر و خشن و یا چاپ شده اجتناب کنید. طراحان داخلی مدرن معتبر، مبلمان با خطوط صاف را انتخاب کرده واز استفاده از دکوراسیون اجتناب می کنند. نیاز به ساده سازی اشکال از رشد سریع شهرها نشات می گیرد که به جای ساخت و سازهای سنتی به ساخت و سازهای جایگزین نیاز دارند.